infolinia: 22 886 40 25
e-mail:
pracujemy: pn./pt. 9.00 - 17.00

Serwis urządzeń chłodniczych

Powierzając usługi naprawcze i konserwacyjne zamrażarek, chłodziarek i klimatyzatorów naszej firmie zyskują Państwo pewność, że cenny a jednocześnie wrażliwy sprzęt jest w dobrych rękach. Państwo możecie spokojnie pracować, nie martwiąc się o prawidłowe działanie urządzeń chłodniczych.

Ozonowanie

Oferujemy Państwu skuteczną metodę usuwania brzydkich zapachów, bakterii, alergenów i grzybów przy pomocy bardzo skutecznej metody ozonowania pomieszczeń i urządzeń oraz klimatyzacji samochodu. Firma nasza posiada wszystkie kwalifikacje do przeprowadzania tego typu usług.

Montaż zamrażarek

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg usług wykonywanych w standardowym montażu zamrażarek niskotemperaturowych jak również usługi nietypowe, dostosowujemy bowiem ich zakres do indywidualnych wymagań naszych klientów. Wszystkie wykonywane prace objęte są gwarancją.

Proponujemy Państwu:

  • wykonanie i realizację indywidualnego projektu systemu urządzenia mroźniczego
  • zakres prac dopasowany do celu - idealnego doboru zamrażarek niskotemperaturowych
  • sprzedaż wysokiej klasy zamrażarek niskotemperaturowych
  • zamrażarki o szerokim zakresie temperaturowym sięgającym -90ºC
  • niezawodne systemy backupu CO2 podtrzymujące pracę zamrażarki
  • fachową poradę i zaangażowanie w dobór i konstrukcję wybranego urządzenia głębokiego mrożenia

Naszą wiedzę i profesjonalizm potwierdzają certyfikaty przyznane przez wszystkich producentów specjalistycznych zamrażarek niskotemperaturowych. Tym samym mają Państwo gwarancję, że powierzając naszej firmie montaż systemów urządzeń mroźniczych, otrzymają Państwo produkt spełniający wszystkie wymagania
i idealnie dopasowany do zakresu prac. Mając wiedzę na temat wszystkich mechanizmów mroźniczych dostępnych na rynku, z pełną odpowiedzialnością możemy Państwu świadczyć fachowe usługi projektowo-montażowe tych urządzeń.

Nasza oferta jest również zróżnicowana pod kątem cenowym. Znajdą tu Państwo urządzenia o różnej wartości,
a wszystkie na najwyższym poziomie wykonania, według wiodących i nowoczesnych technologii.

Firma posiada niezbędne uprawnienia do serwisowania, naprawy urządzeń mroźniczych
i chłodniczych.

 

 

Copyright © 2018 P.H.U. CHŁODNICTWO Marcin Madej

Wszelkie teksty, zdjęcia i grafiki prezentowane na stronie www.chlodnictwo-madej.pl chronione są prawem autorskim. Ich kopiowanie, wykorzystywanie publikowanie w całości lub części bez zgody autorów jest zabronione.