infolinia: 22 886 40 25
e-mail:
pracujemy: pn./pt. 9.00 - 17.00

Serwis urządzeń chłodniczych

Powierzając usługi naprawcze i konserwacyjne zamrażarek, chłodziarek i klimatyzatorów naszej firmie zyskują Państwo pewność, że cenny a jednocześnie wrażliwy sprzęt jest w dobrych rękach. Państwo możecie spokojnie pracować, nie martwiąc się o prawidłowe działanie urządzeń chłodniczych.

Ozonowanie

Oferujemy Państwu skuteczną metodę usuwania brzydkich zapachów, bakterii, alergenów i grzybów przy pomocy bardzo skutecznej metody ozonowania pomieszczeń i urządzeń oraz klimatyzacji samochodu. Firma nasza posiada wszystkie kwalifikacje do przeprowadzania tego typu usług.

Montaż klimatyzacji

W naszej ofercie znajdą Państwo usługi montażu klimatyzacji wielu producentów. Duża gama produktów pozwoli dobrać odpowiednie urządzenie zarówno dla dużych obiektów komercyjnych i niekomercyjnych jak i dla domu czy mieszkania. W katalogu produktów znajdą Państwo takie renomowane marki jak York by Johnson Controls czy Lindab. Wszystkie prace prowadzone przez naszą firmę objęte są gwarancją.

Proponujemy Państwu:

  • sprzedaż wysokiej klasy urządzeń klimatyzacyjnych
  • montaż indywidualnie dobranych klimatyzatorów
  • dostawę i instalację systemów i akcesoriów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
  • fachową poradę i zaangażowanie w dobór odpowiedniego urządzenia

Oprócz oczywistych korzyści płynących z montażu klimatyzacji takich jak: oczyszczenie powietrza z pleśni
i grzybów, utrzymanie optymalnej temperatury pomieszczenia, poprawienie komfortu pracy i uzyskanie dobrej formy użytkowników, istnieje jeszcze szereg innych. Urządzenia klimatyzacyjne powinny odznaczać się niskim zużyciem energii, a więc obniżać koszty pracy. Te proponowane przez nas są nowoczesne, efektywne, bezpieczne
i nieskomplikowane w użytkowaniu. Uruchomienie zaawansowanej technologicznie klimatyzacji podnosi komfort pracy i życia, a jednocześnie przyczynia się do dbałości o środowisko i obniżenie kosztów eksploatacyjnych.

Nie czekaj na upalne dni!

Zamontuj klimatyzację lub wentylacje w domu i firmie.

 

Oferujemy profesjonały montaż klimatyzacji i systemów wentylacyjnych.

Copyright © 2018 P.H.U. CHŁODNICTWO Marcin Madej

Wszelkie teksty, zdjęcia i grafiki prezentowane na stronie www.chlodnictwo-madej.pl chronione są prawem autorskim. Ich kopiowanie, wykorzystywanie publikowanie w całości lub części bez zgody autorów jest zabronione.