infolinia: 22 886 40 25
e-mail:
pracujemy: pn./pt. 9.00 - 17.00

Serwis urządzeń chłodniczych

Powierzając usługi naprawcze i konserwacyjne zamrażarek, chłodziarek i klimatyzatorów naszej firmie zyskują Państwo pewność, że cenny a jednocześnie wrażliwy sprzęt jest w dobrych rękach. Państwo możecie spokojnie pracować, nie martwiąc się o prawidłowe działanie urządzeń chłodniczych.

Ozonowanie

Oferujemy Państwu skuteczną metodę usuwania brzydkich zapachów, bakterii, alergenów i grzybów przy pomocy bardzo skutecznej metody ozonowania pomieszczeń i urządzeń oraz klimatyzacji samochodu. Firma nasza posiada wszystkie kwalifikacje do przeprowadzania tego typu usług.

Montaż chłodziarek

Dostarczamy Państwu wszechstronnego wyboru wysokiej klasy urządzeń chłodniczych. W naszej ofercie dostępny jest sprzęt skierowany do zakładów przemysłowych i handlowych, firm gastronomicznych, szpitali, laboratoriów
i innych placówek medycznych. Wszystkie świadczone przez nas usługi objęte są gwarancją.

Proponujemy Państwu:

  • wykonanie i realizację indywidualnego projektu urządzenia chłodniczego
  • projekt i wyprodukowanie komór klimatycznych i urządzeń fitotronowych
  • zakres prac dopasowany do celu – idealnego doboru sprzętu chłodniczego
  • sprzedaż wysokiej klasy systemów chłodzenia do chłodziarek przemysłowych, gastronomicznych, laboratoryjnych
  • sprzedaż specjalistycznych komór klimatycznych i fitotronów
  • fachową poradę i zaangażowanie w dobór i konstrukcję wybranego urządzenia głębokiego mrożenia
  • dobór części i akcesoriów chłodniczych, m.in. automatyki chłodniczej, skraplaczy freonowych, chłodnic wody i powietrza
  • wysoką jakość wykonania instalacji agregatów i sprężarek chłodniczych
  • fachową poradę i zaangażowanie w dobór i konstrukcję wybranego urządzenia chłodniczego

Współpracujemy z wieloma producentami urządzeń chłodniczych i komór klimatycznych. Posiadamy potwierdzoną certyfikację uznanych wytwórców, między innymi firm LIEBHERR, Cool, BIOSELL, YORK i innych. Oferowane przez nas systemy chłodnicze są sprawdzone w wydajnej i bezproblemowej pracy. Dobierzemy Państwu urządzenia chłodnicze najwyższej jakości, o wysokich parametrach pracy i zapewnimy profesjonalną instalację. Przedstawimy ofertę cenową, która spełni Państwa oczekiwania, nie rezygnując przy tym z najwyższego poziomu świadczonych usług.

Firma posiada niezbędne uprawnienia do serwisowania, naprawy urządzeń mroźniczych
i chłodniczych.

 

 

Copyright © 2018 P.H.U. CHŁODNICTWO Marcin Madej

Wszelkie teksty, zdjęcia i grafiki prezentowane na stronie www.chlodnictwo-madej.pl chronione są prawem autorskim. Ich kopiowanie, wykorzystywanie publikowanie w całości lub części bez zgody autorów jest zabronione.